Novinky

"Niemand hat die Wahrheit. Wir alle suchen sie." "Nikto nemá pravdu. Všetci ju hľadáme." Karl Jaspers
 

Návštevnosť stránky

Návštev včera: 26
Návštev dnes: 3
Návštev celkom: 68475

Člen advokátskych komôr

Kancelária

Advokátska kancelária JUDr. Martin Kanás

Naša advokátska kancelária poskytuje svojim klientom komplexné právne služby širokého rozsahu, od právnych konzultácií a poradenstva, spisovaním zmlúv, podaní, právnych rozborov a iných listín právneho charakteru, zastupovaním klientov pri jednaniach s protistranou či obchodnými partnermi, taktiež v sedeniach pred súdmi a správnymi orgánmi.

JUDr. Martin KanásAdvokátska kancelária JUDr. Martin Kanás sídli v meste Nitra, svoje zastúpenie máme aj v meste Nové Zámky. Starostlivosť však vieme venovať klientom z celého územia Slovenska aj zahraničia. Pri našej práci spolupracujeme aj s ďalšími odborníkmi z rôznych oblastí. Špecializujeme sa na občianske právo a trestné právo, vieme však poskytnúť právne služby vo všetkých právnych odvetviach.

Za svoje priority považujeme odbornosť, diskrétnosť a vždy kladieme dôraz na spätnú väzbu medzi klientom a advokátom, aby bol klient čo najlepšie informovaný o priebehu jeho právnej veci.

Hlavným cieľom našej kancelárie je poskytovať klientom také služby, aby boli naplnené aj najnáročnejšie požiadavky a boli vytvorené podmienky pre čo najlepšie riešenie ich problémov. Pri poskytovaní právnych služieb zachovávame individuálny prístup ku klientovi a k riešeniu jeho právnych záležitostí.


Potrebujete viac informácií? Kontaktujte nás.
 

Kto má dnes sviatok

Dnes má meniny
Alojza
Zajtra má meniny
Kvetoslava
© 2019 :: JUDr. Martin Kanás :: | webmail | webmail 2